چاپگر مبتنی بر صدا

» چاپگر مبتنی بر صدا

جوهر افشان را فراموش کنید، چاپگر بعدی شما می تواند مبتنی بر صدا باشد

روش چاپ جدید همچنین به کاهش هزینه ها کمک می کند.

در یک موفقیت بزرگ ، دانشمندان در دانشگاه های بات و بریستول توانستند از صدا برای کنترل قطرات جوهر و چاپ الگوهای دقیق استفاده کنند. مقاله در مورد روش چاپ جدید ، به نام Sonolithography ، در مجله Advanced Materials Technologies منتشر شده است.

"قدرت سونوگرافی قبلاً نشان داده شده است که نظم ذرات ریز را برهم می زند. ما خوشحالیم که طیف وسیعی از برنامه ها را با الگوبرداری از ابرهای متراکم در هوا در مقیاس و امکان کنترل الگوریتمی نحوه قرارگیری شکل مواد انجام داده ایم که بسیار هیجان انگیز است.

· این بهترین چاپگرهای خانگی برای کارهای در  خانه هستند.

·  میزهای خود را با این چاپگرها مرتب کنید

آینده چاپ

به گفته محققان ، نتایج دستکاری ذرات میکروسکوپی و قطرات به الگوهای دقیق با استفاده از صدا "گسترده" است.

محققان معتقدند که کار آنها این امکان را دارد که به ویژه در زمینه های پزشکی و الکترونیک ، با افزایش سرعت و کاهش هزینه ، آینده چاپ را تغییر دهد.

ذراتی که ما دستکاری می کنیم به اندازه قطرات آب در ابرها هستند. اینکه بتوانید چنین چیزهای کوچکی را با چنین کنترل خوبی جابجا کنید ، فوق العاده هیجان انگیز است. این می تواند به ما اجازه دهد اسپری های آئروسل را با دقت بسیار ناشناخته ، با كاربردهایی نظیر تحویل دارو یا ترمیم زخم ، هدایت كنیم. "

محققان همچنین نشان داده اند که سونولیت با مواد متنوعی کار می کند و مشتاق آن هستند که با استفاده از این روش برای تنظیم جوهرهای رسانا در مدارها و اجزا ، آن را برای چاپ الکترونیک آماده کنند.

ارم بلاگ


آخرین مطالب این وبلاگاستخدام نویسنده آنلایناستخدام نویسنده آنلایناستخدام نویسنده غیر حضوری
ثبت آگهی رایگان ثبت آگهی رایگان درج آگهی ویژه در بالون آگهی
ساخت وبلاگساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان
آموزش آشپزی سبزینهآموزش آشپزی سبزینهطرز تهیه جدیدترین دسر ها ، غذاهای ایرانی و خارجی  گردشگری   |   ساخت وبلاگ